Oferta kas fiskalnych

NANO ONLINE

Mobilna kasa fiskalna NANO online to kwintesencja ergonomii i designu, przeznaczona do pracy w mobilnych punktach handlowych, gastronomicznych i usługowych oraz wszędzie tam, gdzie trudno zmieścić większe urządzenia fiskalne.

cena netto: 1490 zł

ONE ONLINE

Idealne połączenie dużej mocy, dotykowego ekranu oraz niewielkiej wagi i niezwykle małych wymiarów. Zmieści się na najmniejszym stanowisku sprzedaży, oferując jednocześnie niezwykłą elastyczność pracy oraz programowalny ekran sprzedaży.

cena netto: 1790 zł

NEXT ONLINE

To urządzenie najnowszej generacji. Dzięki zastosowaniu w niej dotykowego tabletu praca na kasie stała się jeszcze bardziej intuicyjna i prostsza dla jej użytkownika co przełoży się na brak problemów w jej obsłudze przez personel i zapewni szybkie wdrożenie.

cena netto: 2390 zł

MAŁA ONLINE

Kasa fiskalna Mała Online sprawdziła się w swojej roli w małych punktach sprzedaży. Wraz z postępem czasu stworzono jej jeszcze lepszego następcę – kasę MAŁA Online. Większa baza towarowa pozwoli na pomieszczenie wszystkich towarów.

cena netto: 1450 zł

SENTO ONLINE

Kasa Novitus SENTO Online to następca legendarnych kas z rodziny SENTO. Optymalne połączenie wyśrubowanych parametrów technicznych oraz zaawansowanych funkcji to jej znak rozpoznawczy.

cena netto: 1750 zł

 NOVITUS NEXT

Nadeszła przyszłość kas fiskalnych. Novitus od zawsze wyznacza standardy, tak jest i tym razem. Przedstawiamy Novitus next, pierwszą kasę fiskalną opartą o dotykowy tablet z systemem Android. Nowoczesna i funkcyjna kasa fiskalna NOVITUS.

cena netto: 2190 zł

NANO E

Nowoczesna kasa fiskalna przeznaczona do pracy w mobilnych punktach handlowych, gastronomicznych i usługowych. Jest to najmniejsza kasa fiskalna w ofercie NOVITUS,  realizująca elektroniczną rejestrację kopii wydruków.

cena netto: 1290 zł

SENTO LAN E i SENTO LAN E +

Sento LAN E posiada bazę towarową mogącą pomieścić aż 16.000 towarów z nazwą 40-sto znakową, co zbliża ją do poziomu kas systemowych. Można zaprogramować dodatkowo 10.000 kodów dowiązanych do istniejących towarów.

cena netto: Sento LAN E: 1390 zł  / Sento LAN E +: 1550 zł

SOLEO LAN E

Prosta a systemowa. Zaprojektowaliśmy Soleo Lan E z wykorzystaniem najnowszych technologii dla pełnego wsparcia biznesowych potrzeb naszych klientów. Zaawansowana technologia we wnętrzu kasy.

cena netto: 1790 zł

LINK ONLINE

LINK Online to kasa fiskalna umożliwiająca połączenie i przesyłanie danych do Centralnego Repozytorium Kas za pośrednictwem sieci teleinformatycznej. Oznacza to, że spełnia wymagania Rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i Technologii.

cena netto: 1490 zł

Oferta drukarek fiskalnych

DEON ONLINE

Cechuje ją przede wszystkim ergonomia i praktyczność. Sprawdzi się w punktach prowadzących ruchomą sprzedaż z użyciem komputera, laptopa czy palmtopa, lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię.

cena netto: 2190 zł

BONO ONLINE

Możliwości drukarki Novitus BONO Online są ogromne, mimo jej niewielkich gabarytów. Jest to urządzenie online dedykowane do małych i średnich punktów handlowych, gdzie sprzedaż prowadzona jest z programu komputerowego, a drukarka będzie uzupełnieniem stanowiska sprzedaży.

cena netto: 2390 zł

HD ONLINE

Drukarka Novitus HD online to pierwsza na polskim rynku drukarka z kolorowym wyświetlaczem klienta pozwalającym wyświetlać komunikaty oraz grafikę w trybie High Color, obsługująca jednocześnie komunikację z Centralnym Repozytorium Kas

cena netto: 3190 zł

DEON LAN E

 Drukarka Deon LAN E – po poprzedniku odziedziczyła dobrze kojarzącą się nazwę oraz najbardziej ergonomiczny kształt urządzenia fiskalnego na polskim rynku.

cena netto: 2290 zł

BONO LAN E

Nowsza wersja dobrze znanej na rynku drukarki fiskalnej z elektroniczną kopią paragonu dedykowana do małych i średnich punktów handlowych, gdzie sprzedaż prowadzona jest z programu komputerowego a drukarka będzie fiskalnym uzupełnieniem stanowiska sprzedaży.

cena netto: 2490 zł

Drukarka fiskalna HD E

Drukarka fiskalna NOVITUS HD E to pierwsza w Polsce drukarka fiskalna z kolorowym wyświetlaczem TFT wyświetlającym w trybie High Color. Wyświetlacz ten wyświetla menu drukarki, sprzedawane towary oraz dowolne, animowane klipy graficzne

cena netto: 2 990 zł – 2 690 zł – wyświetlaczem zintegrowanym / 3 090 zł – 2 790 zł – wyświetlaczem wolnostojącym

NOVITUS HD E APTEKA

Drukarka fiskalna NOVITUS HD E APTEKA to pierwsza w Polsce dedykowana dla aptek drukarka fiskalna z kolorowym wyświetlaczem TFT wyświetlającym w trybie High Color. Wyświetlacz ten wyświetla menu drukarki, sprzedawane towary oraz dowolne, animowane klipy graficzne

cena netto: 2990 zł – wyświetlaczem zintegrowanym / 3090 zł-  wyświetlaczem wolnostojącym

BONO APTEKA E

Poręczna i ergonomiczna obudowia kryje nowoczesną technologię, dedykowaną do pracy w aptekach i punktach sprzedaży, gdzie konieczne jest rozliczanie sprzedaży refundowanej. Pomimo niewielkich rozmiarów jej możliwości są ogromne.

cena netto: 2490 zł